Добредојдовте во хедонистичкото катче РОЗЕН

 
Почитувани, за вас одбравме едноставни состојки за нашите слатки минијатури
 
 
 
 
 
 
 

Нашето „за нас“ е за вас!

 
 
Вие да не побарате за вашите моменти за уживање.
Вие да не инспирирате.
Вие да уживате.
 
 
 
 
 
 
 
 

Галерија

 
 
 
 
 
 

Нарачки

 
 

Нарачај колачи

 
Барање за состанок:
Датум:
Избери време:
Не можеме да пронајдеме времеОставете ги Вашите детали
Пополнете ги информации за контакт
Резервиравте успешно. Ќе бидете известени за потврда на Вашата резервација.
 
 
 

Работно време

 
Пон. - Пет: 09:00 - 17:00
Саб. - Нед.: затворено
 
ул. Јуриј Гагарин 73а, Скопје